Лесина весна

25 лютого весь педагогічний та учнівський колектив школи відзначав річницю із дня народження Лесі Українки. Із цієї нагоди у приміщенні клубу с. Ощів 26 лютого    відбулося свято "Лесина весна",  яке підготувала вчитель української мови та літератури      Новосад Н. В. Учасники свята пригадали сторінки життя славної дочки українського народу, цитували спогади її рідних та друзів, прочитали поетичні рядки, які житимуть вічно. 

     26 лютого відбулося засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів школи із проблеми "Нова українська школа - нові підходи у навчанні і викладанні". Досвідом проведення уроку природознавства у 3 класі ділилася досвідчений педагог, вчитель вищої кваліфікаційної категорії Годлевська Т. М. Вчителька продемонструвала сучасні інноваційні форми роботи з учнями в парах, групах, такі як "Крісло автора", "Карта думок", "Джигсоу", "Ротаційні трійки". Та найважливіше, що зауважили присутні на уроці вчителі і батьки учнів - діти навчалися охоче, спілкувалися відкрито, толерантно, поважали думку один одного, були активні та  творчі. Після уроку відбулося родинне свято для батьків і дітей

22 січня 2020 року у школі відбувся флешмоб з нагоди Дня Соборності України. Учні 5 - 9 класів утворили "живий ланцюг" як свідчення єдності всіх українців. Вчитель історії Мельничук А. О. підготувала з учнями 8,9 класів короткий екскурс в історію цього свята, його відзначення у різні роки незалежності України. А учні 5 класу читали віршовані привітання з нагоди 101 річниці Соборності України.

Cвятий Миколай, на всякий час помагай!

   19 грудня у школі відбулося свято Миколая для учнів 1 - 4 класів. Усі діти з нетерпінням чекали цього дня і готувались до нього заздалегідь. Школярі порадували присутніх батьків , вчителів своїми піснями, танцями, віршами. Класні керівники Шеремета А. В., Годлевська Т. М. , Дмитрук Л. А., Доманська Н. В. підійшли творчо до підготовки свята. Кожен клас презентував оригінальні номери:  танець "сніжинок" із Зимою,  діалог "зірок" на нічному небі,   сценку з участю батьків учнів. Батьки підготували для своїх дітей дуже гарні, яскраві костюми. Святий Миколай вручив дітям солодкі подарунки до свята. Усіх присутніх привітала зі святом директор школи Притолюк Н. Р.

Проблемний семінар вчителів школи

09 грудня відбулося засідання проблемного семінару вчителів школи на тему "Нова школа - нові підходи до освітнього процесу ". Досвідчені вчителі школи Годлевська Т. М., Шеремета А. В., Новосад Н. В. знайомили присутніх із новими методами роботи у форматі нової української школи. У формі майстер-класу вчитель початкових класів Годлевська Т. М. знайомила із методами організації ранкових зустрічей та етапу рефлексії уроку. А вчитель 4 класу Шеремета А. В. провела  майстер-клас із теми "Формування підприємницької компетентності школярів". Вчителі із задоволенням працювали у групах, знайомлячись із прийомами "Дошка думок", "Археологи". Також  вчителька поділилася досвідом проведення вправ "Гімнастики для розуму", які доцільно проводити як у початковій, так і в основній школі. Мовленнєва компетентність учителя - основа сучасної освіти.  Вчитель української мови Новосад Н. В. презентувала зміни у новому українському правописі у цікавій формі скрайбінгу та практичних вправах. Вчителі почувалися після семінару  збагаченими новим досвідом, який допоможе формувати нове освітнє середовище.

"Родинне свято у 1 класі"

5 грудня у 1 класі відбулося родинне свято "100 днів динини в школі"  Були запрошені вчителі та батьки учнів. Під час свята малі школярики продемонстрували свої перші навички, яких вони набули за 100 навчальних днів: навички читання і письма, лічби, вміння спілкуватися і дружити. Класний керівник Доманська Н. В. провела свято у формі подорожі предматами. Батьки учнів були усміхнені і схвильовані, бачачи у своїх дітях їх перші успіхи в школі.

18 листопада

Вітаємо...

переможців районних спортивних змагань з нагоди Дня здоровя сільського трудівника:

Великанов Мирослав - І місце (легкоатлетичний крос, 400м).

                                    ІІІ місце (легкоатлетичний крос, 800м);

Ковальова Христина - ІІІ місце (стрибок у довжину)

11 листопада

Вітаємо...

переможця районного етапу мовно - літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка 

7 клас - Ліра Анна (і місце) 

11листопада

Вітаємо...

переможців І етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін:

9 клас

Штуль Маряна - правознавство, фізика;

Пилипчук Наталя - хімія, українська мова, англійська мова;

Зелик Тарас - біологія

8 клас

Ковальова Христина - історія;

Саджайя Давид - хімія, біологія, математика

7 клас

Ліра Анна - українська мова

 "В гостях у бджілки"

На таку тему 25 жовтня у 4 класі пройшло родинне свято. Для школярів захід мав велике пізнавальне та розвивальне значення. Вчителька Шеремета А. В. розповіла дітям про функціонування бджолиних сімей, розподіл ролей у них, історію бджільництва.  Учні-"науковці" доповіли про  життєвий цикл корисної комахи, а учні - " лікарі" про використання продуктів бджільництва у медицині. Дівчатка - квіти виконали веселу пісню про комах-запилювачів рослин. Юний дослідник Мельничук Я. разом зі своєю мамою Каплюк Ю. С. презентували результати дослідницької роботи про властивості меду. Шляхом цікавих дослідів діти вчилися розрізняти штучний і натуральний мед за запахом, кольором, густиною, якісною реакцією за допомогою спиртового розчину йоду. По завершенню свята мами учнів пригощали усю класну родину смачною медовою випічкою.

Посвята у козачата

18 жовтня у школі відбулось свято для всіх членів Козацької республіки. Адже у славний кіш прийшло поповнення  - 20 славних козаків і козачок 5 класу. Свято підготував і провів класний керівник 5 класу Новосад В. Я. На свято були запрошені батьки п'ятикласників. Весело і урочисто на шкільному подвір'ї . На урочистій Раді коша відбувався прийом  у козаки. А до цього дня учні 5 класу  готувались заздалегідь: вивчали історію про життя і традиції козаків, їх побут і якості, дібрали девіз і пісню для куреня. На святі козачат чекали випробування: перевірка на розум і кмітливість, силові якості та спритність. Кошовий отаман Великанов М. оголосив радісну новину: всіх козаків і козачок  5 класу зарахувати до славного коша. А молоде поповнення склало присягу на вірність ураїнському народові . На завершення свята усі учасники та гості  посмакували рибною юшкою. Вдало доповнювали свято теплий сонячний день, барвисті дерева і квіти на шкільному подвір'ї.

   День учителя в школі

Урочисто і цікаво 04 жовтня у школі пройшло відзначення  професійного свята - Дня Учителя. Учком школи організував день учнівського самоврядування. Учні 9 класу вперше побували в ролі вчителів та дирекції школи, а для рідних учителів підготували свято у формі уроку на тему "Вчителем бути чи не бути?"  Літературні і музичні вітання линули на адресу вчителів, веселили всіх гумористичні сценки зі шкільного життя  Безліч приємних вражень та позитивних емоцій залишилось у всіх присутніх.

    Зі святом вас, дорогі учителі! Нехай ніколи не згасає у ваших серцях вогник тепла і любові до дітей.

Тиждень протидії булінгу

З 16 по 23 вересня у школі були проведені різноманітні заходи під гаслом "Булінгу - ні!": виховні години, рольові ігри, диспути. Пізнавальним і цікавим був тренінг , проведений з учнями 7 - 9 класів шкільним психологом Кравчук Л. В. Під час тренінгу учні вчились, як на практиці запобігти агресії, як поводитись у ситуації, коли проявляються різні форми насилля. Кожен учень отримав буклет із важливими порадами щодо подолання агресії та насилля в учнівському середовищі.

                         Олімпійський тиждень в школі.

    З 2 по 6 вересня у школі проходив Олімпійський тиждень. Школярі взяли участь у загальношкільному уроці "Історія і сьогодення Олімпійських ігор", змаганнях із футболу та легкоатлетичного кросу. Переможцями гри у футбол стали : І місце - команда 9 класу, ІІ місце - команда 7 класу, ІІІ місце - команда 8 класу. Серед переможців змагань з кросу (600 м, дівчата) - І місце - Хомяк А., ІІ місце - Ковальова Х., ІІІ місце - Дмитрук А., Чарук О; крос (600 м, хлопці): І місце - Кравчук Д., ІІ місце - Пасєка Р., ІІІ місце - Гончар А.; крос 800 м, хлопці: І місце - Великанов М., ІІ місце - Брикайло М., ІІІ місце - Пасєка М.

                                Вітаємо переможців!!!

Свято Першого шкільного дзвоника

Срібним переливом продзвенів перший дзвінок у нашій школі. Він покликав до навчання 89 учнів 1 - 9 класів. Перший раз у перший клас він запросив 7 учнів, які будуть навчатися у Новій українській школі. Із святом усіх присутніх привітала директор школи Притолюк Н. Р., яка побажала усім школярам, їх рідним, вчителям успішного навчального року, висловила вдячність спонсорам за допомогу у підготовці школи до нового навчального року. За традицією, на святі були присутні гості, зокрема, сільський голова Войтович Т .А.   Впевненого старту і нових знань у 2019-2020 навчальному році!

   Свято останнього шкільного дзвінка

2018-2019 навчального року

 Пролунав останній шкільний дзвінок і сповістив про завершення 2018 - 2019 навчального року. Звичайно ж, це свято з нетерпінням чекав кожен учень. Із привітанням до школярів, батьків, гостей звернулась директор школи Притолюк Н. Р., вручила грамоти відділу освіти Горохівської райдержадміністрації переможцям предметних олімпіад та спортивних конкурсів, подяки батькам учнів.  Першокласники Нової української школи бажали  восьми випускникам  успішної здачі державної підсумкової атестації і щасливої життєвої долі. Приємним подарунком від ТЗОВ "Волинь-нова" для відмінників навчання було вручення щорічних іменних стипендій.  Благословив випускників на щасливу життєву дорогу настоятель храму с. Ощів отець Василій Луньо.  Традиційні атрибути свята стрічки і дзвіночки,  вишиті  рушники, пахощі весняних квітів надавали святу атмосфери схвильованості, щирості почуттів, незабутніх вражень.

   Цікаво і захоплююче 16 травня пройшов флешмоб з нагоди Дня вишиванки у нашій школі.  

Цікаво і радісно у Новій українській школі

3 грудня відбулося заняття методичного об'єднання вчителів початкових класів школи. Вчителі відвідали відкриті заняття у 1 класі: ранкову зустріч і урок "Я досліджую світ". Вчитель Дмитрук Л. А. використала інноваційні колективні і групові форми роботи, інтегрований і діяльнісний підхід під час вивчення теми тижня "Зима". Усім без винятку першокласникам було цікаво і комфортно навчатися, граючись, спілкуючись із друзями та вчителькою.

"НУШ - нові підходи до навчання та викладання"

   19 листопада у школі відбувся проблемний семінар вчителів школи, метою якого було знайомство із новими методами та прийомами, які впроваджуються у новій українській школі. Вчитель 1 класу Дмитрук Л. А. показала способи виготовлення і різновиди лепбуків, запропонувала можливості використання інтелект-карт на різних уроках. Вчителі мали можливість познайомитись із оновленою матеріальною базою для навчання першокласників. Вчитель 4 класу Доманська Н. В. змоделювала метод "Джигсоу", під час якого педагоги вивчили особливості організації освітнього процесу у навчальних закладах європейських країн. Усіх пожвавила інтерактивна вправа "Робот" для розвитку уваги та вміння працювати у групі. Заступник директора із навчально - виховної роботи Рафалович Г. Ф. показала методику роботи з кубиком Блума та ромашкою Блума, як технології розвитку критичного мислення . Директор школи Притолюк Н. Р. наголосила на важливості вивчення особливостей НУШ на сучасному етапі для реалізації принципу наступності  у роботі з учнями. Методичний захід був цікавим і корисним для вчителів.

   Екскурсія у місто Умань

    Змістовною і захоплюючою була подорож учнів школи у місто Умань на Черкащині. Поїздка була організована керівництвом компанії "Вілія" для групи учнів із Горохівського та Локачинського районів. У ході екскурсії учні відвідали приватний навчальний заклад "Уманський аграрний ліцей", Тут діти познайомились із особливостями організації навчання  у закладі аграрного профілю за досвідом шкіл Естонії та Фінляндії, поспілкувались у ході тренінгу із учнями ліцею.  Незабутні враження залишились після екскурсії у всесвітньо відому памятку садово-паркового мистецтва "Софійський парк". Феєричним завершенням поїздки було споглядання Фонтан-шоу у центральній частині міста. Загалом подорож була чудово організована і продумана. На кожному кроці відчувалась турбота організаторів про якісний відпочинок і комфорт дітей. Щиро дякуємо нашим спонсорам за подарунок!

17 травня у школі відбулося святкування Дня Вишиванки. Педагог-організатор Бондарук В. В. підготувала з учнями 8 класу тематичну лінійку "Символи української вишиванки". Захоплююче пройшов загальношкільний флешмоб "Україна вишивана рушниками" на спортивному майданчику школи. У цей день школа була схожа на барвистий квітник, адже всі учні та вчителі одягнули вишиванки. На згадку про свято було зроблено багато колективних фото.

21 листопада - День Гідності і Свободи

29 вересня у школі відбулося святкування Дня учителя. До нього заздалегідь готувалися учні 8-9 класів. Адже у цей день вони спробували себе у ролі вчителів. Цілеспрямовані та відповідальні - саме такими були у цей день старшокласники, і тому успішно справились із покладеними на них обов'язками. Педагог-організатор школи Бондарук В. В. підготувала з учнями святкову розважальну програму для вчителів. Чудовими ведучими програми  були Голуб Андрій та Павлік Наталя, радували співом наставників Кравчук Богдана та випускниця школи, а нині її працівник Бондарук Валентина. Щирі привітання та побажання добра, миру та енергії в роботі линули від учнів педагогам. А яскрава "циганка" Богдана Ващук "наворожила" їм довгого віку та плідної праці у стінах рідної школи.

Відкриття спортивного майданчика

     24 травня у школі панувала атмосфера радості і піднесення. Адже завдяки спільній турботі громади села Ощів, Терешківцівської сільської ради та благодійного фонду Ігоря Палиці "Тільки разом" на території школи було відкрито дитячий спортивний майданчик. Із вітальними словами до присутніх на урочистому відкритті  звернулися представник фонду Людмила Марадевич, секретар Терешківцівської сільської ради Олена Гавель та директор школи Наталія Притолюк. Від імені усіх батьків учнів подякувала благодійникам за сприяння дітям у фізичному розвитку Юлія Мельничук. Жваво і емоційно пройшли ігрові естафети та вправи на спортивних спорудах, проведені з юними спортсменами вчителем фізичної культури Василем Петровичем Рафаловичем. Всі учасники свята та гості спільно сфотографувались на згадку.

Відкриття Куточка Слави Героїв у школі

17 лютого відбулося відкриття куточка національно-патріотичного виховання у школі. На свято був запрошений настоятель Хресто-Воздвиженського храму с. Ощів отець Роман, який здійснив обряд освячення стендів. Учасники АТО, жителі с. Ощів Дмитрук О. В. та Одолінський В, В. поділилися спогадами про перебування в зоні ведення бойових дій. Діти з цікавістю розглядали складові сухпайка, які привіз Дмитрук О. В. із зони АТО. Всі присутні вшанували пам'ять  героїв, які загинули за незалежність України.  

21 листопада - День Гідності і Свободи

Відкриття Меморіальної дошки Павлюку Володимиру

 

    11 травня відбулося відкриття Меморіальної дошки воїну, який загинув в АТО, випускнику нашої школи Павлюку Володимиру. Мітинг розпочався освяченням Меморіальної дошки, яке здійснив настоятель Хрестовоздвиженського храму с. Ощів ієрей Роман. З болем у серці і сльозами на очах згадували героя його вчителі, однокласники і його рідня. Вшанували пам'ять загиблого голова райдержадміністрації Матвєєва Л. М., начальник відділу освіти, молоді та спорту Білик В. І., заступник голови районної ради Клемба В.Б., депутат районної ради Магурчак В., сільський голова Войтович Т.А. Учні школи, запаливши свічки Пам'яті, покладали квіти до Меморіальної дошки. Для кожного школяра мітинг був уроком мужності, патріотизму.

16 травня - День Європи

Україна - єдина країна

04 жовтня - День учнівського самоврядування у школі

16 листопада - Посвята у козачата

Цей день став особливим для учнів 5 класу. Адже їх було урочисто прийнято у Козацьку республіку. Але цьому передував цілий ряд випробувань, які підготував для них кошовий отаман Ткач Павло: на знання звичаїв і побуту козаків, на спритність і кмітливість, на силу і винахідливість. П'ятикласники успішно справилися із завданнями, тому їм було присвоєно почесне ім'я куреня імені Богдана Хмельницького. Козачата урочисто пообіцяли, що будуть гідними слави своїх доблесних предків.